Kurtoğlu İnşaat

Project Detail

Kurtoğlu İnşaat

"Success is not a coincidence"


İskelepark Evleri Houses Project

Birbirinden başarılı projeler hayata geçiren Kurtoğlu İnşaat, uzun yıllara dayanan tecrübesini yepyeni projelere taşıyor. Şehrin kıymetli noktalarına yaptığı nitelikli projelerinde imzası bulunan şirket şimdi de Sümer İskelepark Evleri’ne hayat veriyor. İskelepark Evleri Projesi, Kurtoğlu İnşaat’ın değer yaratacak, projeler üretme vizyonunun son göstergesi olarak yükseliyor.

İskelepark Evleri’nde yaşam size sadece bir ev değil, aynı zamanda fonksiyonel bir konfor getiriyor. Siz ve ailenizin çağdaş, güncel ve kaliteli komşular ile birlikte güven içinde yaşamanız için her türlü imkanı kapınıza kadar sunuyor. Otopark, güvenlik, havuz ve sosyal imkanların yanı sıra; bulunduğu konum nedeniyle eşsiz bir manzara, lüks ve konforlu bir yaşam sizi bekliyor.Kurtoğlu İnşaat, which has realized successful projects from each other, brings its long years of experience to brand new projects. The company, which has signed its quality projects in the precious points of the city, now gives life to Sümer İskelepark Houses. The Iskelepark Houses Project is rising as the last indicator of Kurtoğlu Construction's vision to create projects that will create value.

Life at Iskelepark Houses brings you not only a house, but also functional comfort. It offers you every opportunity to live safely with you, your family's contemporary, up-to-date and quality neighbors. In addition to parking, security, pool and social facilities; Due to its location, a unique view, luxury and comfortable life await you.* Katalog için Lütfen Tıklayınız (PDF)
Construction Infrastructure and All Contracting Services ...
Projects Detail